Pizzeria "Wenecja"

Pizzeria Wenecja została otwarta 1 marca 1997 roku, co sprawia, że nasze ponad 20-letnie doświadczenie na rynku pozwala spełniać Państwa oczekiwania w serwowaniu pysznej pizzy, kebaba oraz naszych dań, które zawsze są świeżo przyrządzane przez naszych kucharzy. Dzięki temu, możemy Państwu zaoferować szeroki wybór, mnóstwo odmian i kombinacji naszych potraw na miejscu w lokalu lub z dowozem pod wskazany adres. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś naszych dań - zajrzyj do nas koniecznie lub zamów telefonicznie!

Dlaczego jesteśmy tacy wyjątkowi?

  • "Wenecja" to pizzeria z klimatem i doskonałą atmosferą
  • nasze potrawy przygotowywane są przez naszych kucharzy na miejscu, od podstaw!
  • i wyłącznie ze świeżych składników
  • szeroka gama potraw, która zadowoli nawet najbardziej wybredne gusta

Nowości w menu

Skrzydełka

Chrupiące skrzydełka z kurczaka typu „wings” z własnego oryginalnego przepisu, robione od podstaw, dobrze doprawione, delikatnie pikantne w chrupiącej panierce, serwowane w zestawie lub kubełku.

Sałatki

Nowością w naszym menu są także sałatki, które przyrządzane są na zamówienie tylko ze świeżych, sezonowych produktów. Do wyboru są trzy pozycje, które na pewno wam zasmakują!

Tortilla z chrupiącym kurczakiem

Zwijana Tortilla z kawałkami fileta z kurczaka, odpowiednio zamarynowanego oraz chrupiącego dzięki specjalnej panierce, w towarzystwie kapusty pekińskiej, pomidora, ogórka i sosu do wyboru.

Panini

Mamy dla Was super świeże i chrupiące PANINI, w 4 pysznych wersjach do wyboru i co najlepsze, wszystkie w super cenie okrągłej dyszki!

Jak składać zamówienie?

Dowóz na telefon. Opłata od 4 PLN na terenie Gniezna.

Istnieje możliwość płatności kartą u kierowcy, po wcześniejszym poinformowaniu przy składaniu zamówienia.

Minimalna kwota zamówienia: 25 złotych.

Kierowca ma do wydania 50 złotych.

W związku z nowelizacją ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, za każdą torbę foliową wydaną do zamówienia na wynos pobierana jest opłata 50 groszy.

Numery telefonów:

61 426 88 66

61 426 19 26

Lokal czynny:

11:00 - 21:00

w soboty 11:00 - 22:00